Property 58382 photo 1
Property 58382 photo 2
Property 58382 photo 3
Property 58382 photo 4
Property 58382 photo 5
Property 58382 photo 6
Property 58382 photo 7
Property 58382 photo 8
Property 58382 photo 9
Property 58382 photo 10
Property 58382 photo 11
Property 58382 photo 12
Property 58382 photo 13
Property 58382 photo 14
Property 58382 photo 15
Property 58382 photo 16
Property 58382 photo 17
Property 58382 photo 18
Property 58382 photo 19
Property 58382 photo 20
Property 58382 photo 21
Property 58382 photo 22

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2007
  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 90 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The apartment is located in Petroupoli area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 4629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10937
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10967
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
360 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12056
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
365 000 € 4147 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12804
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
273 000 € 2149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12810
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 6
იყიდება
315 000 € 3150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15142
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20372
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 3375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20421
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 3888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22550
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24982
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა