Property 5766 photo 1
Property 5766 photo 2
Property 5766 photo 3
Property 5766 photo 4
Property 5766 photo 5
Property 5766 photo 6
Property 5766 photo 7
Property 5766 photo 8
Property 5766 photo 9
Property 5766 photo 10
Property 5766 photo 11
Property 5766 photo 12
Property 5766 photo 13
Property 5766 photo 14
Property 5766 photo 15
Property 5766 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • დაშორება ზღვიდან: 3900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3,6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 126 კვ.მ on the island of Corfu. კოტეჯი აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

For sale: a small villa in a quiet, secluded location within walking distance from the village of Moraitika.

The villa has two separate apartments with one bedroom, a kitchen and a living room with dining area. It also has a basement, a garden with fruit trees, swimming pool.

Location of the villa ensures peace and quiet, and the birds singing.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3546
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
980 000 € 3843 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3641
  • ფართი 255 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 000 000 € 6535 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4946
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 5
იყიდება
800 000 € 6349 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5766
  • ფართი 126 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
750 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7935
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
990 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19880
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
950 000 € 3518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21757
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 7
იყიდება
850 000 € 2478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32886
  • ფართი 343 m²
  • Rooms 8
იყიდება
950 000 € 3958 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34371
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
800 000 € 3404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61526
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა