2 200 000 €
220 €/m²
Property 20989 photo 1
Property 20989 photo 2
Property 20989 photo 3
Property 20989 photo 4
Property 20989 photo 5
Property 20989 photo 6
Property 20989 photo 7
Property 20989 photo 8
Property 20989 photo 9
Property 20989 photo 10
Property 20989 photo 11
Property 20989 photo 12
Property 20989 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 1997
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10000 კვ.მ. in Attica. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 800 000 € 2 500 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11259
  • ფართი 44000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 800 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11447
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
2 650 000 € 1472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13857
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
3 000 000 € 279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31339
  • ფართი 10741 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 900 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61794
  • ფართი 12850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა