იყიდება - თაუნჰაუსი 285 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ვულა
3 045 000 €
10684 €/m²
Property 56255 photo 1
Property 56255 photo 2
Property 56255 photo 3
Property 56255 photo 4
Property 56255 photo 5
Property 56255 photo 6
Property 56255 photo 7
Property 56255 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 285 კვ.მ in Athens. თაუნჰაუსი მდებარეობს 4 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The maisonette is located in the center of the Voula area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა