2 500 000 €
7886 €/m²
Property 57072 photo 1
Property 57072 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 14000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 317 კვ.მ in Athens. თაუნჰაუსი მდებარეობს 3 დონეებზე. Entresol შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The maisonete is located in Kifisia area.

Total area 316.90 m2, of which
127.60 m2 on the 1st level with reception area, kitchen and WC for guests
115.30 m2 on the 2nd level with three bedrooms, two bathrooms and laundry
74 m2 on the 3rd level with master bedroom and office, terrace with garden house and jacuzzi

The residence will have 2 parking spaces and a storage room in the basement, and the three levels communicate with a private internal elevator.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 000 000 € 9375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56532
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 500 000 € 7886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57072
  • ფართი 317 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 310 000 € 11105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58379
  • ფართი 208 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 310 000 € 11379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58380
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 950 000 € 11523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58418
  • ფართი 256 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 590 000 € 11990 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58419
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 550 000 € 10493 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63861
  • ფართი 243 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 600 000 € 13903 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64109
  • ფართი 187 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 300 000 € 11500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64182
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 450 000 € 10615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64219
  • ფართი 325 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა