3 000 000 €
250 €/m²
Property 5503 photo 1
Property 5503 photo 2
Property 5503 photo 3
Property 5503 photo 4
Property 5503 photo 5
Property 5503 photo 6
Property 5503 photo 7

Details

  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

Possible to purchase third area for 1000000

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 000 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5503
  • ფართი 12000 m²
იყიდება
3 000 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23389
  • ფართი 12218 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31964
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
3 675 000 € 536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32766
  • ფართი 6850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 650 000 € 126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35781
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 500 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36667
  • ფართი 35000 m²
იყიდება
3 000 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38828
  • ფართი 33000 m²
იყიდება
3 100 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38899
  • ფართი 76000 m²
იყიდება
3 100 000 € 402 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45345
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62294
  • ფართი 10959 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა