იყიდება - სასტუმრო 897 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
115 000 €
128 €/m²
Property 52100 photo 1
Property 52100 photo 2
  • ობიექტის კოდი 52100
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 897 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 897 კვ.მ. in Limassol. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
125 000 € 415 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25193
  • ფართი 301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
110 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25248
  • ფართი 1430 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
110 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32172
  • ფართი 4348 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
163 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32374
  • ფართი 2183 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25500 m
იყიდება
102 830 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32508
  • ფართი 791 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
100 230 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32510
  • ფართი 771 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
134 290 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32521
  • ფართი 1033 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
95 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44932
  • ფართი 4348 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
130 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51657
  • ფართი 8362 m²
იყიდება
135 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51668
  • ფართი 13044 m²

სიახლეების დაგზავნა