Property 5612 photo 1
Property 5612 photo 2
Property 5612 photo 3
Property 5612 photo 4
Property 5612 photo 5
Property 5612 photo 6
Property 5612 photo 7
Property 5612 photo 8

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 390 კვ.მ. on the Euboea island . ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 390 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 137 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5276
  • ფართი 800 m²
იყიდება
120 000 € 307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5612
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
105 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7325
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 9709
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
140 000 € 127 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9725
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
140 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10019
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
120 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26175
  • ფართი 6250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
100 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32961
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
100 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32968
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
120 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44545
  • ფართი 1026 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა