160 000 €
400 €/m²
Property 5150 photo 1
Property 5150 photo 2
Property 5150 photo 3
Property 5150 photo 4
Property 5150 photo 5
Property 5150 photo 6
Property 5150 photo 7
Property 5150 photo 8
Property 5150 photo 9
Property 5150 photo 10
Property 5150 photo 11
Property 5150 photo 12
Property 5150 photo 13
Property 5150 photo 14
Property 5150 photo 15
Property 5150 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 63 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 400 კვ.მ on the Euboea island . ნახევრად სარდაფი შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The house is situated on the island of Evia, which is located not far from Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5150
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 4
იყიდება
140 000 € 1400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5178
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 5
იყიდება
140 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5188
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
160 000 € 1975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10022
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 4
იყიდება
170 000 € 544 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12029
  • ფართი 312 m²
  • Rooms 8
იყიდება
160 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21297
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47205
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 4
იყიდება
168 000 € 1714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50965
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 1185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56356
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
225 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63634
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა