550 000 €
2880 €/m²
Property 49202 photo 1
Property 49202 photo 2
Property 49202 photo 3
Property 49202 photo 4
Property 49202 photo 5
Property 49202 photo 6
Property 49202 photo 7
Property 49202 photo 8
  • ობიექტის კოდი 49202
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 191 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 264 m²
  • რეგიონი Protaras
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 191 კვ.მ in Protaras. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
490 000 € 430 000 € 3257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26371
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 5
იყიდება
540 000 € 4060 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27179
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 3448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33764
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 4
იყიდება
493 500 € 3655 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35672
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
577 500 € 3609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35682
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
520 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39242
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40270
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
477 000 € 2981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44300
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
625 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45313
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 2879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49202
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა