გაყიდული
Property 49216 photo 1
Property 49216 photo 2
Property 49216 photo 3
Property 49216 photo 4
Property 49216 photo 5
Property 49216 photo 6
Property 49216 photo 7
Property 49216 photo 8
Property 49216 photo 9
Property 49216 photo 10
Property 49216 photo 11
Property 49216 photo 12
Property 49216 photo 13
Property 49216 photo 14
Property 49216 photo 15
Property 49216 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 2021
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 64 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 80 კვ.მ ლუტრაკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in Loutraki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39045
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49217
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56453
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 310 000 € 3483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59266
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59654
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59655
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 4905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59656
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59657
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 4385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59658
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 3983 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59659
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა