Property 59656 photo 1
Property 59656 photo 2
Property 59656 photo 3
Property 59656 photo 4
Property 59656 photo 5
Property 59656 photo 6
Property 59656 photo 7
Property 59656 photo 8
Property 59656 photo 9
Property 59656 photo 10
Property 59656 photo 11
Property 59656 photo 12
Property 59656 photo 13
Property 59656 photo 14
Property 59656 photo 15
Property 59656 photo 16
Property 59656 photo 17
Property 59656 photo 18
Property 59656 photo 19
Property 59656 photo 20
Property 59656 photo 21
Property 59656 photo 22
Property 59656 photo 23
Property 59656 photo 24
Property 59656 photo 25
Property 59656 photo 26
Property 59656 photo 27
Property 59656 photo 28
Property 59656 photo 29
Property 59656 photo 30

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1986
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 110 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 53 კვ.მ ლუტრაკში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The apartment is located in Loutraki area

Delivery 2/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39045
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49217
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56453
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59654
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59655
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 4905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59656
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59657
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 4385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59658
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 3983 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59659
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 3515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61378
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა