გაყიდული
Property 48879 photo 1
Property 48879 photo 2
Property 48879 photo 3
Property 48879 photo 4
Property 48879 photo 5
Property 48879 photo 6
Property 48879 photo 7
Property 48879 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 51 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის გაზონი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The apartment also has a courtyard.

The apartment is located in Paleo Faliro, Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34880
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
108 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59744
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
76 000 € 1288 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62549
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
123 000 € 1863 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63320
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63706
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
110 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63856
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
105 000 € 6562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64130
  • ფართი 16 m²
  • Rooms 1
იყიდება
120 000 € 100 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64259
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 1
იყიდება
70 000 € 65 000 € 1477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64410
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
97 000 € 3233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65016
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა