Property 64259 photo 1
Property 64259 photo 2
Property 64259 photo 3
Property 64259 photo 4
Property 64259 photo 5
Property 64259 photo 6
Property 64259 photo 7
Property 64259 photo 8
Property 64259 photo 9
Property 64259 photo 10
Property 64259 photo 11
Property 64259 photo 12
Property 64259 photo 13
Property 64259 photo 14
Property 64259 photo 15

Details

  • აშენების წელი: 1978
  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • თანამგზავრული ტელევიზია
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 30 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Neos Kosmos area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
174 000 € 2676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65111
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65166
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
165 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65227
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
110 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65251
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 2
იყიდება
155 000 € 2039 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65272
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 4146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65308
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 1545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65402
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
125 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65788
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
100 000 € 1176 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65870
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
139 000 € 1404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65922
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა