იყიდება - მიწის ნაკვეთი 270 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა პოლიხრონო
500 000 € 430 000 €
1593 €/m²
Property 47401 photo 1
Property 47401 photo 2
Property 47401 photo 3
Property 47401 photo 4
Property 47401 photo 5
Property 47401 photo 6
Property 47401 photo 7
Property 47401 photo 8
Property 47401 photo 9
Property 47401 photo 10
Property 47401 photo 11
Property 47401 photo 12
Property 47401 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 2018
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 72 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 270 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. სასტუმრო მდებარეობს 0 დონეებზე. მიწის ნაკვეთი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 718 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2622
  • ფართი 835 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
600 000 € 525 000 € 2282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9800
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
700 000 € 2258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43819
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
500 000 € 430 000 € 1592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47401
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
600 000 € 2247 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47586
  • ფართი 267 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
520 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51339
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა