იყიდება - მიწის ნაკვეთი 160 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა Skala Fourkas
480 000 €
3000 €/m²
Property 50522 photo 1
Property 50522 photo 2
Property 50522 photo 3
Property 50522 photo 4
Property 50522 photo 5
Property 50522 photo 6
Property 50522 photo 7
Property 50522 photo 8
Property 50522 photo 9
Property 50522 photo 10
Property 50522 photo 11
Property 50522 photo 12
Property 50522 photo 13
Property 50522 photo 14
Property 50522 photo 15
Property 50522 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1996
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • დაშორება ზღვიდან: 180 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 160 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. სასტუმრო მდებარეობს 0 დონეებზე. მიწის ნაკვეთი აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The hotel consists of 3 apartments:

Ground floor: 60 sq m consisting of 2 bedrooms, living-dining room, shower WC

1st floor: 50 sq m consisting of 1 bedroom, living-dining room, shower WC

2nd floor: 50 sq m consisting of 1 bedroom, living-dining room, shower WC

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 718 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2622
  • ფართი 835 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
600 000 € 525 000 € 2282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9800
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
700 000 € 1842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31640
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
700 000 € 2258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43819
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
500 000 € 430 000 € 1592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47401
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
600 000 € 2247 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47586
  • ფართი 267 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
480 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50522
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 180 m
იყიდება
520 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51339
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა