ფასი 399 000 €
2389 €/m²
Property 47099 photo 1
Property 47099 photo 2
Property 47099 photo 3
Property 47099 photo 4
Property 47099 photo 5
Property 47099 photo 6
Property 47099 photo 7
Property 47099 photo 8
Property 47099 photo 9
Property 47099 photo 10
Property 47099 photo 11
Property 47099 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 167 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
595 000 € 4685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31812
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 2843 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43354
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45102
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 2945 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45103
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45105
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 1038 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45213
  • ფართი 337 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 2314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45396
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 5
იყიდება
480 000 € 2637 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45398
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 2488 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45435
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 2471 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47098
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა