1 700 000 €
283 €/m²
Property 45275 photo 1
Property 45275 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6000 კვ.მ. in Chalkidiki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 700 000 € 283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45275
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
2 100 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49662
  • ფართი 22400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
1 500 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26562
  • ფართი 12375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 100 000 €
  • ობიექტის კოდი 3235
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 500 000 € 1527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13716
  • ფართი 982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
1 500 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8162
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 600 000 € 534 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2869
  • ფართი 2993 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 500 000 € 205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31545
  • ფართი 7300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა