იყიდება - სასტუმრო 2993 m² ქალკიდიკზე

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი Nea Propontida
1 600 000 €
534 €/m²
Property 2869 photo 1
Property 2869 photo 2
Property 2869 photo 3
Property 2869 photo 4

Details

  • სანაპირო: песчано-галичный пляж
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2993 კვ.მ. in Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

For sale a plot of land with an area of 2993 sq.meters in an urban-style village on the peninsula of Halkidiki. The plot is located 100m from the sea  and has a wonderful view of the sea. The plot builds 1047 sq.m of living space. Water and electricity are provided on the site. 

The city has a developed infrastructure, a promenade with traditional taverns and a sandy beach, night cafes and bars and is located near the city of Thessaloniki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 700 000 € 283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45275
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
1 500 000 € 205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31545
  • ფართი 7300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 600 000 € 534 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2869
  • ფართი 2993 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 500 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8162
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 500 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26562
  • ფართი 12375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 100 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49662
  • ფართი 22400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
1 500 000 € 1527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13716
  • ფართი 982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
2 100 000 €
  • ობიექტის კოდი 3235
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა