იყიდება - სასტუმრო 20000 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა Nea Skioni
1 700 000 €
85 €/m²
Property 45226 photo 1
Property 45226 photo 2
Property 45226 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 400 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 101 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 20000 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 800 000 € 1 300 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2764
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
2 000 000 € 1 800 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9130
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
2 500 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11436
  • ფართი 12500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 500 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13410
  • ფართი 8100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
2 500 000 € 520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14624
  • ფართი 4800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 800 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22551
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
2 200 000 € 423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25158
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 600 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25936
  • ფართი 31000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 28637
  • ფართი 28500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა