იყიდება - სასტუმრო 5200 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა სივირი
2 200 000 €
423 €/m²
Property 25158 photo 1
Property 25158 photo 2
Property 25158 photo 3
Property 25158 photo 4
Property 25158 photo 5
Property 25158 photo 6
Property 25158 photo 7

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 63 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5200 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 3100 კვ.მ.

The property is composed by two land plots of 2600 square meters each, in a privileged position, between the forest and the sea of Siviri. Additionaly, the buyer purchases a forest area of 17000 square meters. 

It is considered an ideal investement for those who intend to build a touristic complex of studios or townhouses, or even a luxury hotel.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 000 000 € 2307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 359
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
2 100 000 € 69 €/m²
  • ობიექტის კოდი 1847
  • ფართი 30100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
2 625 000 € 1 600 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2618
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 800 000 € 1 300 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2764
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
2 600 000 € 247 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3222
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 000 000 € 1 800 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9130
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
2 500 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11436
  • ფართი 12500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
2 500 000 € 520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14624
  • ფართი 4800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 800 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22551
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა