იყიდება - სასტუმრო 4348 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
95 000 €
21 €/m²
Property 44932 photo 1
Property 44932 photo 2
  • ობიექტის კოდი 44932
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 4348 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 25 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4348 კვ.მ. in Limassol. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

Zone: H4
Building Factor: 0.4
Coverage Factor: 0.25
Number of storeys: 2
Height: 8.3 m

Located in Anogyra village. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 2 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58899
  • ფართი 32108 m²
იყიდება
103 500 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58709
  • ფართი 3271 m²
იყიდება
110 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26195
  • ფართი 1230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 56000 m
იყიდება
120 000 € 441 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51634
  • ფართი 272 m²
იყიდება
105 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58681
  • ფართი 12524 m²
იყიდება
105 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51699
  • ფართი 3679 m²
იყიდება
82 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46447
  • ფართი 19399 m²
იყიდება
100 000 € 244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23805
  • ფართი 409 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
77 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60353
  • ფართი 2375 m²
იყიდება
105 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55917
  • ფართი 30848 m²

სიახლეების დაგზავნა