იყიდება - სასტუმრო 409 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
100 000 €
244 €/m²
Property 23805 photo 1
  • ობიექტის კოდი 23805
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 409 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 409 კვ.მ. in Limassol. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For sale Land in the center of Pareklishia, on the top of the hill, sea view 409m², 90% cover area (2 floors).

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
134 290 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32521
  • ფართი 1033 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
145 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51689
  • ფართი 4140 m²
იყიდება
110 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26195
  • ფართი 1230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 56000 m
იყიდება
105 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46321
  • ფართი 22743 m²
იყიდება
125 000 € 2 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58720
  • ფართი 52361 m²
იყიდება
82 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59491
  • ფართი 9384 m²
იყიდება
85 150 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32522
  • ფართი 655 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
115 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52100
  • ფართი 897 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
95 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44932
  • ფართი 4348 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
95 000 € 1 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58473
  • ფართი 74728 m²

სიახლეების დაგზავნა