Property 44301 photo 1
Property 44301 photo 2
Property 44301 photo 3
Property 44301 photo 4
Property 44301 photo 5
Property 44301 photo 6
Property 44301 photo 7
Property 44301 photo 8

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Old building
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 9700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 143 კვ.მ in Crete. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Limnes village

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
86 000 € 934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57035
  • ფართი 92 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9900 m
იყიდება
70 000 € 341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64088
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1750 m
იყიდება
64 000 € 771 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57036
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9900 m
იყიდება
90 000 € 900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54635
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31330
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12300 m

სიახლეების დაგზავნა