75 000 € 59 000 €
694 €/m²
Property 31330 photo 1
Property 31330 photo 2
Property 31330 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 12300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 8 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 85 კვ.მ in Crete. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ტყეზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31330
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12300 m
იყიდება
107 000 € 713 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51867
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
70 000 € 341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64088
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1750 m
იყიდება
86 000 € 934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57035
  • ფართი 92 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9900 m
იყიდება
64 000 € 771 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57036
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9900 m
იყიდება
90 000 € 900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54635
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა