Property 4416 photo 1
Property 4416 photo 2
Property 4416 photo 3
Property 4416 photo 4
Property 4416 photo 5
Property 4416 photo 6
Property 4416 photo 7
Property 4416 photo 8
Property 4416 photo 9
Property 4416 photo 10
Property 4416 photo 11
Property 4416 photo 12
Property 4416 photo 13
Property 4416 photo 14
Property 4416 photo 15
Property 4416 photo 16
Property 4416 photo 17
Property 4416 photo 18
Property 4416 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1990
  • რემონტის წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

იყიდება
3 150 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4416
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 8
იყიდება
4 500 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5272
  • ფართი 750 m²
  • Rooms 14
იყიდება
2 620 000 € 4366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6181
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 9
იყიდება
3 600 000 € 1 900 000 € 3166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13516
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 6
იყიდება
4 410 000 € 5727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18427
  • ფართი 770 m²
  • Rooms 14
იყიდება
3 800 000 € 3 400 000 € 6800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26352
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 8
იყიდება
3 500 000 € 6363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31561
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 000 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34875
  • ფართი 600 m²
იყიდება
3 850 000 € 5133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41218
  • ფართი 750 m²
  • Rooms 10
იყიდება
2 700 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41912
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა