Property 4875 photo 1
Property 4875 photo 2
Property 4875 photo 3
Property 4875 photo 4
Property 4875 photo 5
Property 4875 photo 6
Property 4875 photo 7
Property 4875 photo 8
Property 4875 photo 9
Property 4875 photo 10
Property 4875 photo 11
Property 4875 photo 12
Property 4875 photo 13
Property 4875 photo 14
Property 4875 photo 15
Property 4875 photo 16
Property 4875 photo 17
Property 4875 photo 18
Property 4875 photo 19
Property 4875 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 330 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The villa offers a stunning view to the sea with crystal clear waters, as if was illuminated from within, and to the mountains.

The villa is located in Anavissos, in one of the prestigious southern suburbs of Athens, which combines the beautiful picturesque nature and a short distance from the historic center of Athens and the sea. There is a significant amount of housing estates - as vacation homes and permanent places of residence. Its beach area is especially famous among surfers. It is a perfect resort for the whole family. In recent years its tourist infrastructure has been developed rapidly. It is a popular, mostly among the Athenians, as they have vacation homes here. There is a city bus line that serves the area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 150 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4416
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 8
იყიდება
2 500 000 € 2873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9439
  • ფართი 870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
3 600 000 € 1 900 000 € 3166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13516
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 800 000 € 3 400 000 € 6800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26352
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 8
იყიდება
3 500 000 € 6363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31561
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 000 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34875
  • ფართი 600 m²
იყიდება
2 500 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36818
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 850 000 € 5133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41218
  • ფართი 750 m²
  • Rooms 10
იყიდება
2 400 000 € 2 200 000 € 6285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60253
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 400 000 € 4571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65374
  • ფართი 525 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა