700 000 €
700 €/m²
Property 44131 photo 1
Property 44131 photo 2
Property 44131 photo 3
Property 44131 photo 4
Property 44131 photo 5
Property 44131 photo 6
Property 44131 photo 7
Property 44131 photo 8
Property 44131 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 2015
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 290 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 1000 კვ.მ in Attica. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

A villa consisting of two separate spaces of 600 sq.m. and guest house of 400 sq.m.

The property is located in Dilessi area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63604
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
950 000 € 3166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26411
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 000 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29503
  • ფართი 460 m²
  • Rooms 6
იყიდება
600 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64730
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 10
იყიდება
700 000 € 700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44131
  • ფართი 1000 m²
  • Rooms 1
იყიდება
800 000 € 3137 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29453
  • ფართი 255 m²
  • Rooms 6
იყიდება
905 000 € 4525 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63973
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19908
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m

სიახლეების დაგზავნა