215 000 €
2829 €/m²
Property 43903 photo 1
Property 43903 photo 2
Property 43903 photo 3
  • ობიექტის კოდი 43903
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 76 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 45000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 76 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

  Floors Unit Bedrooms Covered area (sq.m) Total area (sq.m) Price €
BLOCK A 1st-floor 101 2 128m² 128m²  360.000 €  
102 1 76m² 76m²  220.000 €  
103 1 76m² 76m²  215.000 €  
2nd-floor 201 2 128m² 128m²  370.000 €  
202 1 76m² 76m²  230.000 €  
203 1 76m² 76m²  225.000 €  
3rd-floor 301 2 124m² 128m² 380.000 €
302 3 141m² 198m² 520.000 € 
             
BLOCK B 1st-floor 101 2 128m² 128m² SOLD 
102 1 76m² 76m²  SOLD  
103 1 76m² 76m²  SOLD  
2nd-floor 201 2 128m² 128m² SOLD 
202 1 76m² 76m² SOLD  
203 1 76m² 76m² SOLD  
3rd-floor 301 2 124m² 128m² SOLD  
302 3 141m² 198m² SOLD  

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 2014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45781
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
265 000 € 1892 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45782
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 1854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45784
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
197 000 € 2010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47216
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 2260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 2108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49194
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 2423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49196
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52073
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52129
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52130
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა