იყიდება - კოტეჯი 204 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
580 000 €
2843 €/m²
Property 43354 photo 1
Property 43354 photo 2
Property 43354 photo 3
Property 43354 photo 4
Property 43354 photo 5
Property 43354 photo 6
Property 43354 photo 7
Property 43354 photo 8
Property 43354 photo 9
Property 43354 photo 10
  • ობიექტის კოდი 43354
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 204 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 347 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 204 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
595 000 € 4685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31812
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 2678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34149
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
580 000 € 2843 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43354
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 4
იყიდება
772 500 € 7287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44323
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 2314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45396
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 5
იყიდება
480 000 € 2637 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45398
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 2488 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45435
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 3777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49205
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
470 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51997
  • ფართი 188 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა