გაყიდული

იყიდება - კოტეჯი 180 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
400 000 €
2222 €/m²
Property 43251 photo 1
Property 43251 photo 2
Property 43251 photo 3
  • ობიექტის კოდი 43251
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 180 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 270 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 180 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

  • Plot size: from 270m2 to 321m2
  • Total living area:  from 150 m2
  • Roof Garden area: from 20 m2
  • Period of construction: 18 months

Highlighted features: Italian floors, thermal insulation, laminated floors in bedrooms, energy efficiency latest technology aluminium, water pressure system, roof garden area, built-in kitchen, built-in wardrobe, underfloor heating, bathroom with walk-in shower, wall mounted toilets, gated complex.

The project consists of eight three-bedroom villas sitting on plot sizes of 270m2 to 321m2. The villas are located in the very popular area Konia area of Paphos. Konia is renowned for being in the heart of local life, near to all local amenities such as supermarkets, hospitals and local and international schools. The area gives very easy access to the motorway, making inter-city travel through Cyprus accessible and hassle-free, and is also just a short drive from the main tourist area of Paphos and the sea. These villas are suitable for clients who are interesting in Permanent Residency.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
395 000 € 2323 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9091
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
586 670 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9303
  • ფართი 128 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
475 762 € 2703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9326
  • ფართი 176 m²
  • Rooms 4
იყიდება
446 250 € 2373 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9344
  • ფართი 188 m²
  • Rooms 5
იყიდება
428 400 € 2462 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9346
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 6
იყიდება
555 920 € 3887 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9361
  • ფართი 143 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 1555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10081
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
440 000 € 1725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16840
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
565 000 € 3087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20052
  • ფართი 183 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
449 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20270
  • ფართი 197 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა