კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 4000 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
160 000 €
40 €/m²
ობიექტის კოდი
42863
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
4000 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
იონის კუნძულები (საბერძნეთი) | კორფუ (კორფუს პრეფექტურა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
3000 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
7 km
მანძილი აეროპორტამდე:
2 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
190 000 €
30 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
52177
ფართი
6145 m²
მანძილი ზღვიდან
1300 m
იყიდება
220 000 €
59 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
52631
ფართი
3675 m²
იყიდება
225 000 €
187 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
56365
ფართი
1202 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
170 000 €
22 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
56817
ფართი
7421 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
220 000 €
25 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
57121
ფართი
8500 m²
მანძილი ზღვიდან
3700 m
იყიდება
175 000 €
71 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
57653
ფართი
2463 m²
მანძილი ზღვიდან
2300 m
იყიდება
230 000 €
153 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
57883
ფართი
1500 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
230 000 €
83 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
58095
ფართი
2770 m²
მანძილი ზღვიდან
170 m
იყიდება
199 000 €
36 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
60789
ფართი
5500 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
195 000 €
58 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
61294
ფართი
3321 m²
მანძილი ზღვიდან
823 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the