იყიდება - თაუნჰაუსი 67 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
350 000 €
5224 €/m²
Property 41778 photo 1
Property 41778 photo 2
Property 41778 photo 3
Property 41778 photo 4
Property 41778 photo 5
Property 41778 photo 6
Property 41778 photo 7
Property 41778 photo 8
  • ობიექტის კოდი 41778
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი თაუნჰაუსი
  • ფართი 67 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • რემონტის წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • იატაკქვეშა გათბობა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 67 კვ.მ in Limassol. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Beautiful 2 bedroom 2 bathroom maisonette with small private garden in gated complex, 50m from the sea.
This charming fully renovated property is located on the first line development in the heart of Yermasoyia tourist area close to all amenities and literally 50 m from the sea.
Fully furnished and equipped with heated floors and inventor ACs as well as all necessary electrical appliances.
Ideal for investment/short/long term rentals.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
363 000 € 3742 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9288
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23784
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 3367 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33535
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34238
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 255 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36668
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 5223 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41778
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 3301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41867
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50543
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
350 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50595
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 3440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54751
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა