იყიდება - თაუნჰაუსი 120 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
350 000 €
2917 €/m²
Property 23784 photo 1
Property 23784 photo 2
Property 23784 photo 3
Property 23784 photo 4
Property 23784 photo 5
Property 23784 photo 6
Property 23784 photo 7
Property 23784 photo 8
Property 23784 photo 9
Property 23784 photo 10
Property 23784 photo 11
Property 23784 photo 12
  • ობიექტის კოდი 23784
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი თაუნჰაუსი
  • ფართი 120 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 120 კვ.მ in Limassol. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Located 300 metres from the beach of Limassol, the fully equipped offers access to a shared pool. Restaurants and shops are 200 meters away. A well-equipped kitchen with fridge, cooking facilities and dining area is provided. It provides a seating area with sofa and satellite TV. Limassol Marina is 15 km away. The famous Governor’s Beach is located at 18 km. Fasouri Watermania Waterpark is within 24 km while Larnaca Airport is 48 km away. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
363 000 € 3742 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9288
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23784
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 3367 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33535
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34238
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 255 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36668
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 5223 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41778
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 3301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41867
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50543
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
350 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50595
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 3440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54751
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა