მოთხოვნით
Property 41425 photo 1
Property 41425 photo 2
Property 41425 photo 3
  • ობიექტის კოდი 41425
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 168 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 168 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

Designing luxury residences of such beauty and providing an intelligent, systematic and fully functional design that truly inspires the soul through creativity, elegance and style. Is created for those who live, work and play in place that represents the fast pace of a city and lifestyle of a Mediterranean resort. The new prestigious beachfront towers in Limassol are located in one of the most sought after neighborhoods with the best 5-star hotels — Amathus Beach Hotel and Four Season. The project is conveniently positioned in a carefully selected, quiet, and safe neighborhood in one of the most prestigious areas of Limassol city — Amathunda. This contemporary development is inspired by unobstructed sea and city view, surrounded by picturesque green landscapes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
840 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41254
  • ფართი 168 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 000 000 € 3816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41255
  • ფართი 262 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 200 000 € 4316 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41264
  • ფართი 278 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 150 000 € 6886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41265
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
520 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41266
  • ფართი 88 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 350 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41267
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
565 000 € 4747 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41269
  • ფართი 119 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
547 000 € 3506 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41272
  • ფართი 156 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
430 000 € 5972 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41273
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
810 000 € 5259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41277
  • ფართი 154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა