3 675 000 €
6610 €/m²
Property 41120 photo 1
Property 41120 photo 2
Property 41120 photo 3
Property 41120 photo 4
Property 41120 photo 5
Property 41120 photo 6
Property 41120 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1925
  • რემონტის წელი: 1999
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 20000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 556 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო. სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 4 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The house is located in one of the most prestigious neighborhoods of North Athens, in Nea Erithrea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 186 000 € 7965 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41809
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 000 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25234
  • ფართი 480 m²
  • Rooms 11
იყიდება
3 675 000 € 6609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41120
  • ფართი 556 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 300 000 € 2 200 000 € 6875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18447
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m
იყიდება
3 600 000 € 5625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45455
  • ფართი 640 m²
  • Rooms 15
იყიდება
4 250 000 € 5592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11931
  • ფართი 760 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 186 000 € 7965 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41807
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა