გაყიდული
Property 40797 photo 1
Property 40797 photo 2
Property 40797 photo 3
Property 40797 photo 4
Property 40797 photo 5
Property 40797 photo 6
Property 40797 photo 7
Property 40797 photo 8
Property 40797 photo 9
Property 40797 photo 10
Property 40797 photo 11
Property 40797 photo 12
Property 40797 photo 13
Property 40797 photo 14
Property 40797 photo 15

Details

  • აშენების წელი: 1966
  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Type of flooring: Tiles - Parquet
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 6800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 55 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Stathmos Larisis area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34880
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
108 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59744
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
76 000 € 1288 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62549
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
123 000 € 1863 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63320
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63706
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
110 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63856
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
105 000 € 6562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64130
  • ფართი 16 m²
  • Rooms 1
იყიდება
120 000 € 100 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64259
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 1
იყიდება
70 000 € 65 000 € 1477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64410
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
97 000 € 3233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65016
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა