გაყიდული

იყიდება - კოტეჯი 140 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
655 000 €
4679 €/m²
Property 40531 photo 1
Property 40531 photo 2
Property 40531 photo 3
Property 40531 photo 4
Property 40531 photo 5
Property 40531 photo 6
Property 40531 photo 7
Property 40531 photo 8
  • ობიექტის კოდი 40531
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 140 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 250 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 140 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Seaview Villas comprises 30 exclusive villas set in a privileged position 150m from the sandy beach.

These superb 3 and 4 bedroom residences offer views and scenery to suit all preferences; they are surrounded by orchards, with a verdant backdrop of evergreen pine forests and feature magnificent views to the nearby sea. Ground floors boast spacious open plan living with feature fireplaces and many villas also include a guest bedroom suite on this level.

Large verandas overlook the private pools and generous gardens provide the perfect setting for a tranquil outdoor lifestyle. Set in an area of outstanding natural beauty, the elegant design details to the interior and exterior of these villas blend harmoniously with the surroundings. Just a few minutes drive will take you to Latsi fishing village with a newly completed modern marina and the tourist attraction of the Baths of Aphrodite.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
590 000 € 3189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44809
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 3260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44818
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3611 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44827
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
980 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45145
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 7
იყიდება
890 000 € 3708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45570
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
610 000 € 3910 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46783
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 3619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46784
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 5
იყიდება
590 000 € 2796 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47531
  • ფართი 211 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 2580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47535
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
595 000 € 4131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49135
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა