ფასი 650 000 €
3939 €/m²
Property 49300 photo 1
Property 49300 photo 2
Property 49300 photo 3
Property 49300 photo 4
Property 49300 photo 5
Property 49300 photo 6
Property 49300 photo 7
Property 49300 photo 8
Property 49300 photo 9
Property 49300 photo 10
Property 49300 photo 11
Property 49300 photo 12
Property 49300 photo 13
Property 49300 photo 14
Property 49300 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2021
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 165 კვ.მ in Protaras. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
577 500 € 3609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35682
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40270
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 4009 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43982
  • ფართი 222 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44089
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
625 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45313
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 2879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49202
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49300
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
575 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49301
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
685 000 € 3071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49302
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 6
იყიდება
670 000 € 3526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49315
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა