600 000 €
2000 €/m²
Property 4029 photo 1
Property 4029 photo 2
Property 4029 photo 3
Property 4029 photo 4
Property 4029 photo 5
Property 4029 photo 6
Property 4029 photo 7
Property 4029 photo 8
Property 4029 photo 9
Property 4029 photo 10
Property 4029 photo 11
Property 4029 photo 12
Property 4029 photo 13
Property 4029 photo 14
Property 4029 photo 15
Property 4029 photo 16
Property 4029 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 300 კვ.მ in Attica. თაუნჰაუსი მდებარეობს 4 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება მისაღებით, ერთი. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი, გაზონი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
580 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7520
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 6
იყიდება
520 000 € 4160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8412
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 2622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11348
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
674 650 € 2418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11617
  • ფართი 279 m²
  • Rooms 5
იყიდება
860 000 € 3909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12902
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 3
იყიდება
750 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14152
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 11
იყიდება
550 000 € 2244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16355
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 8
იყიდება
525 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23786
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 8
იყიდება
650 000 € 2031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25949
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 6
იყიდება
610 000 € 2652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30168
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა