იყიდება - თაუნჰაუსი 218 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
600 000 €
2752 €/m²
Property 4028 photo 1
Property 4028 photo 2
Property 4028 photo 3
Property 4028 photo 4
Property 4028 photo 5
Property 4028 photo 6
Property 4028 photo 7
Property 4028 photo 8
Property 4028 photo 9
Property 4028 photo 10
Property 4028 photo 11
Property 4028 photo 12
Property 4028 photo 13
  • ობიექტის კოდი 4028
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი თაუნჰაუსი
  • ფართი 218 m²
  • რეგიონი ატიკა
  • ადგილი დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 218 კვ.მ in Attica. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 2752 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4028
  • ფართი 218 m²
  • Rooms 8
იყიდება
600 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4029
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
700 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5441
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
674 650 € 2418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11617
  • ფართი 279 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14152
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 11
იყიდება
550 000 € 2244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16355
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 8
იყიდება
525 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23786
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 8
იყიდება
650 000 € 2031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25949
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 6
იყიდება
580 000 € 2416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36223
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 6
იყიდება
525 000 € 400 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37555
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა