იყიდება - სასტუმრო 4500 m² ქალკიდიკზე

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი Nea Propontida Paralia Dionisiou
40 000 €
8 €/m²
Property 40247 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4500 კვ.მ. in Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
35 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7272
  • ფართი 3250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
57 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22234
  • ფართი 5700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
50 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33210
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
44 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48313
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
55 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57473
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
50 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37212
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
35 000 € 28 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44254
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
40 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49448
  • ფართი 4039 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
35 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49321
  • ფართი 1005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა