55 000 €
94 €/m²
Property 57473 photo 1
Property 57473 photo 2
Property 57473 photo 3
Property 57473 photo 4
Property 57473 photo 5
Property 57473 photo 6
Property 57473 photo 7

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 580 კვ.მ. in Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 464 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61303
  • ფართი 6115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
45 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56101
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
50 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48351
  • ფართი 1266 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
50 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23694
  • ფართი 615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
80 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43633
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
55 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57473
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
65 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65834
  • ფართი 605 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
70 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31092
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
67 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63214
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m

სიახლეების დაგზავნა