50 000 €
67 €/m²
Property 33210 photo 1
Property 33210 photo 2
Property 33210 photo 3
Property 33210 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 740 კვ.მ. in Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33210
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
64 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56837
  • ფართი 10731 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
70 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31092
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
45 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22232
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
44 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48318
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
50 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48351
  • ფართი 1266 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
55 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45230
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
55 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36045
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
55 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57473
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
64 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12346
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა