იყიდება - კუნძული 152 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა სანი
700 000 €
4605 €/m²
Property 40180 photo 1
Property 40180 photo 2
Property 40180 photo 3
Property 40180 photo 4
Property 40180 photo 5
Property 40180 photo 6
Property 40180 photo 7
Property 40180 photo 8
Property 40180 photo 9
Property 40180 photo 10
Property 40180 photo 11
Property 40180 photo 12
Property 40180 photo 13
Property 40180 photo 14
Property 40180 photo 15
Property 40180 photo 16
Property 40180 photo 17
Property 40180 photo 18
Property 40180 photo 19
Property 40180 photo 20
Property 40180 photo 21
Property 40180 photo 22
Property 40180 photo 23
Property 40180 photo 24
Property 40180 photo 25

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1995
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 950 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 56 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 152 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, 2 საკუჭნაო. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა