იყიდება - კუნძული 600 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა კასანდრინო
700 000 €
1167 €/m²
Property 26790 photo 1
Property 26790 photo 2
Property 26790 photo 3
Property 26790 photo 4
Property 26790 photo 5
Property 26790 photo 6
Property 26790 photo 7
Property 26790 photo 8
Property 26790 photo 9
Property 26790 photo 10
Property 26790 photo 11
Property 26790 photo 12
Property 26790 photo 13
Property 26790 photo 14
Property 26790 photo 15
Property 26790 photo 16
Property 26790 photo 17
Property 26790 photo 18
Property 26790 photo 19
Property 26790 photo 20
Property 26790 photo 21

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 80 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 600 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, 3 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა