გაყიდული
520 000 €
4727 €/m²
Property 39972 photo 1
Property 39972 photo 2
Property 39972 photo 3
Property 39972 photo 4
Property 39972 photo 5
Property 39972 photo 6
Property 39972 photo 7
Property 39972 photo 8
Property 39972 photo 9
Property 39972 photo 10
Property 39972 photo 11
Property 39972 photo 12
Property 39972 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 1974
  • რემონტის წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The apartment is located in a prestigious area of Voula.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
685 000 € 13173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64129
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
650 000 € 5652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64139
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64221
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
735 000 € 6621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64242
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64296
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 5
იყიდება
610 000 € 5596 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64675
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64689
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
715 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64856
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
670 000 € 6320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64887
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 5723 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64893
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა