960 000 €
2526 €/m²
Property 38249 photo 1
Property 38249 photo 2
Property 38249 photo 3
Property 38249 photo 4
Property 38249 photo 5
Property 38249 photo 6
Property 38249 photo 7
Property 38249 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 2300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 380 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, 2 საშხაპეები. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30410
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
1 000 000 € 5882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37830
  • ფართი 170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
900 000 € 6923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37962
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
1 300 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38467
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m

სიახლეების დაგზავნა