900 000 €
6923 €/m²
Property 37962 photo 1
Property 37962 photo 2
Property 37962 photo 3
Property 37962 photo 4
Property 37962 photo 5
Property 37962 photo 6
Property 37962 photo 7
Property 37962 photo 8
Property 37962 photo 9
Property 37962 photo 10
Property 37962 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 2012
  • დაშორება ზღვიდან: 2900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 130 კვ.მ in Crete. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Newly built villa for sale in Crete. The villa has a total area of 130sqm and is located on a plot of 1.800sqm and was built in 2012. More specifically, it is a ground floor and consists of living room, dining room, a large kitchen and a small, one bathroom, three bedrooms, one of which has a cloakroom and a bathroom . Finally, it has very large outdoor areas with a swimming pool, sitting room and lawn with plants. The Villa is rented during the season on a weekly basis.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51144
  • ფართი 433 m²
  • მანძილი ზღვიდან 770 m
იყიდება
1 220 000 € 2355 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52429
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 770 m
იყიდება
800 000 € 1230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56313
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 180 m
იყიდება
1 280 000 € 3798 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57386
  • ფართი 337 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა