იყიდება - კუნძული 140 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა კრიოპიგი
1 250 000 €
8929 €/m²
Property 38143 photo 1
Property 38143 photo 2
Property 38143 photo 3
Property 38143 photo 4
Property 38143 photo 5
Property 38143 photo 6
Property 38143 photo 7
Property 38143 photo 8
Property 38143 photo 9
Property 38143 photo 10
Property 38143 photo 11
Property 38143 photo 12
Property 38143 photo 13
Property 38143 photo 14
Property 38143 photo 15
Property 38143 photo 16
Property 38143 photo 17
Property 38143 photo 18
Property 38143 photo 19
Property 38143 photo 20
Property 38143 photo 21
Property 38143 photo 22
Property 38143 photo 23
Property 38143 photo 24
Property 38143 photo 25

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1973
  • რემონტის წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 140 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა